Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Zmiana i sprostowanie Komunikatu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 9 lutego 2021 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

więcej o Zmiana i sprostowanie Komunikatu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 9 lutego 2021 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Zmiana terminu LXXVIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Językoznawczego

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r., poz. 511 ze zm.), Zarząd podjął decyzję o przesunięciu terminu LXXVIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Językoznawczego, który miał się odbyć 14-16 września 2020 roku w Akademii im.Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim na 13-15 września 2021 roku.
więcej o Zmiana terminu LXXVIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Językoznawczego

Ekspertki Polskiej Komisji Akredytacyjnej z Dyscypliny Językoznawstwo na UJ

Uprzejmie informujemy, że trzy osoby z Dyscypliny Językoznawstwo na UJ są ekspertkami Polskiej Komisji Akredytacyjnej: dr hab. Maria Jodłowiec, prof. UJ; dr hab. Anna Tereszkiewicz; dr hab. Ewa Zajdler, prof. UJ.
więcej o Ekspertki Polskiej Komisji Akredytacyjnej z Dyscypliny Językoznawstwo na UJ
XVII Międzynarodowy Kongres Slawistów 2023

XVII Międzynarodowy Kongres Slawistów 2023

Uprzejmie informujemy, że w roku 2023 w Paryżu odbędzie się XVII Międzynarodowy Kongres Slawistów.
więcej o XVII Międzynarodowy Kongres Slawistów 2023
Nagroda w konkursie Gwiazdy Horyzontu 2020

Nagroda w konkursie Gwiazdy Horyzontu 2020

Miło nam poinformować, że dr hab. Michał Németh, prof. UJ, z Zakładu Filologii Węgierskiej Instytutu Językoznawstwa, Przekładoznawstwa i Hungarystyki na Wydziale Filologicznym UJ został uhonorowany tytułem „Gwiazda Horyzontu 2020” przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej w Krakowie.
więcej o Nagroda w konkursie Gwiazdy Horyzontu 2020