Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

  1. prof. dr hab. Jolanta Antas (jolanta.antas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  2. prof. dr hab. Zofia Berdychowska (zofia.berdychowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  3. prof. dr hab. Jerzy Brzozowski (jerzy.brzozowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  4. prof. dr hab. Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska (elzbieta.chrzanowska-kluczewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  5. prof. dr hab. Adam Fałowski (adam.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  6. prof. dr hab. Elżbieta Górska (el.gorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  7. prof. dr hab. Romuald Huszcza (r.huszcza@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  8. prof. dr hab. Józef Kąś (jozef.kas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  9. prof. dr hab. Halina Kurek (halina.kurek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  10. prof. dr hab. Janina Labocha (janina.labocha@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  11. prof. dr hab. Elżbieta Mańczak-Wohlfeld (manczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  12. prof. dr hab. Jadwiga Miszalska (jadwiga.miszalska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  13. prof. dr hab. Renata Przybylska (renata.przybylska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  14. prof. dr hab. Ewa Siemieniec-Gołaś (ewa.siemieniec-golas@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  15. prof. dr hab. Roman Sosnowski (roman.sosnowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  16. prof. dr hab. Marek Stachowski (marek.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  17. prof. dr hab. Władysław Śliwiński (wladyslaw.sliwinski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  18. prof. dr hab. Piotr Tylus (piotr.tylus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  19. prof. dr hab. Jadwiga Waniakowa (jadwiga.waniak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  20. dr hab. Zbigniew Babik, prof. UJ (zbigniew.babik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  21. dr hab. Władysław Chłopicki, prof. UJ (w.chlopicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  22. dr hab. Marzena Chrobak, prof. UJ (marzena.chrobak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  23. dr hab. Maciej Czerwiński, prof. UJ (maciej.czerwinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  24. dr hab. Helena Duć-Fajfer, prof. UJ (helena.duc-fajfer@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  25. dr hab. Andrzej Feret, prof. UJ (andrzej.s.feret@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  26. dr hab. Izabela Gatkowska, prof. UJ (izabela.gatkowska@uj.edu.pl) – Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
  27. dr hab. Aleksander Gomola, prof. UJ (a.gomola@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  28. dr hab. Agata Hołobut, prof. UJ (agata.holobut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  29. dr hab. Iwona Janowska, prof. UJ (iwona.janowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  30. dr hab. Monika Kusiak-Pisowacka, prof. UJ (monika.kusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  31. dr hab. Ewa Lipińska, prof. UJ (ewa.lipinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  32. dr hab. Waldemar Martyniuk, prof. UJ (waldemar.1.martyniuk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  33. dr hab. Władimir Miakiszew, prof. UJ (wladimir.miakiszew@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  34. dr hab. Iwona Milewska, prof. UJ (iwona.milewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  35. dr hab. Mirosława Mycawka, prof. UJ (miroslawa.mycawka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  36. dr hab. Norbert Ostrowski, prof. UJ (norbert.ostrowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  37. dr hab. Kinga Paraskiewicz, prof. UJ (kinga.paraskiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  38. dr hab. Andrzej Pawelec, prof. UJ (andrzej.pawelec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  39. dr hab. Iwona Piechnik, prof. UJ (iwona.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  40. dr hab. Maria Piotrowska, prof. UJ (maria.piotrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  41. dr hab. Maciej Rak, prof. UJ (maciej.rak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  42. dr hab. Jan Rybicki, prof. UJ (jan.rybicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  43. dr hab. Mirosława Sagan-Bielawa, prof. UJ (m.sagan-bielawa@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  44. dr hab. Anna Seretny, prof. UJ (anna.barbara.seretny@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  45. dr hab. Kazimierz Sikora, prof. UJ (k.sikora@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  46. dr hab. Magdalena Sitarz, prof. UJ (magdalena.sitarz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  47. dr hab. Paweł Siwiec, prof. UJ (pawel.siwiec@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  48. dr hab. Ewa Stala, prof. UJ (ewa.stala@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  49. dr hab. Wiesław Stefańczyk, prof. UJ (wieslaw.stefanczyk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  50. dr hab. Magdalena Szczyrbak, prof. UJ (magdalena.szczyrbak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  51. dr hab. Grzegorz Szpila, prof. UJ (grzegorz.szpila@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  52. dr hab. Dorota Szumska, prof. UJ (dorota.szumska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  53. dr hab. Szilárd Tátrai, prof. UJ (szilard.tatrai@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  54. dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ (maciej.tomal@uj.edu.pl) – Wydział Historyczny
  55. dr hab. Przemysław Turek, prof. UJ (przemyslaw.turek@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  56. dr hab. Kinga Tutak, prof. UJ (kinga.tutak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  57. dr hab. Ewa Willim, prof. UJ (ewa.willim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  58. dr hab. Hubert Wolanin, prof. UJ (hubert.wolanin@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  59. dr hab. Ewa Zajdler, prof. UJ (ewa.zajdler@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  60. dr hab. Aneta Załazińska, prof. UJ (aneta.zalazinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  61. dr hab. Andrzej Zieliński, prof. UJ (andrzej.zielinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  62. dr hab. Jose Alonso de la Fuente (jose.delafuente@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  63. dr hab. Barbara Batko-Tokarz (barbara.batko-tokarz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  64. dr hab. Renata Bura (renata.bura@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  65. dr hab. Grzegorz Chromik (grzegorz.chromik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  66. dr hab. Ewa Data-Bukowska (ewa.data-bukowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  67. dr hab. Marta Dąbrowska (marta.b.dabrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  68. dr hab. Przemysław Dębowiak (przemyslaw.debowiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  69. dr hab. Robert Dębski (robert.debski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  70. dr hab. Magdalena Filar (magdalena.filar@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  71. dr hab. Tomasz Gacek (tomasz.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  72. dr hab. Rafał Górski (rafal.gorski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  73. dr hab. Joanna Grzybek (joanna.1.grzybek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  74. dr hab. Piotr Horbatowski (piotr.horbatowski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  75. dr hab. Maria Jodłowiec (maria.jodlowiec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  76. dr hab. Iwona Kowal (iwona.kowal@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  77. dr hab. Iwona Król (iwona.krol@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  78. dr hab. Agata Kwaśnicka-Janowicz (agata.kwasnicka-janowicz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  79. dr hab. Justyna Leśniewska (justyna.lesniewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  80. dr hab. Tomasz Majtczak (tomasz.majtczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  81. dr hab. Maria Malinowska (maria.malinowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  82. dr hab. Michał Németh (michal.nemeth@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  83. dr hab. Anna Piechnik (anna.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  84. dr hab. Marek Piela (marek.piela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  85. dr hab. Marzanna Pomorska (marzanna.pomorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  86. dr hab. Joanna Porawska (joanna.porawska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  87. dr hab. Beata Raszewska-Żurek (beata.zurek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  88. dr hab. Michał Rusinek (michal.rusinek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  89. dr hab. Yousef Sh'hadeh (y.sh-hadeh@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  90. dr hab. Agnieszka Sieradzka-Mruk (agnieszka.sieradzka-mruk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  91. dr hab. Elżbieta Solak (elzbieta.solak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  92. dr hab. Anna Tereszkiewicz (anna.tereszkiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  93. dr hab. Bartosz Wojciechowski (bartosz.1.wojciechowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  94. dr Małgorzata Banach (malgorzata.banach@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  95. dr Magdalena Bartkowiak-Lerch (magdalena.bartkowiak-lerch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  96. dr Dominika Bucko (dominika.bucko@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  97. dr Anna Budziak (anna.budziak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  98. dr Dorota Cegiołka (dorota.cegiolka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  99. dr Anna Chudzik (a.chudzik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  100. dr Małgorzata Cierpisz (m.cierpisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  101. dr Françoise Collinet (francoise.collinet@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  102. dr Natalia Czopek (natalia.1.czopek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  103. dr Beata Drabik (beata.drabik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  104. dr Patrycja Duc-Harada (patrycja.duc@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  105. dr Gabriela Dudek-Waligóra (gabriela.dudek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  106. dr Magdalena Duś (magdalena.dus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  107. dr Paweł Dybała (pawel.dybala@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  108. dr Anna Dyda (anna.dyda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  109. dr Przemysław Fałowski (przemyslaw.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  110. dr Agnieszka Gaweł (agnieszka.gawel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  111. dr Jordanka Georgiewa-Okoń (jordanka.georgiewa-okon@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  112. dr Joanna Górnikiewicz (joanna.gornikiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  113. dr Wiktoria Hojsak (wiktoria.hojsak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  114. dr Dominika Izdebska-Długosz (dominika.izdebska-dlugosz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  115. dr Bart Jacobs (bart.jacobs@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  116. dr Dobromiła Jagiełła (dobromila.jagiella@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  117. dr Marcin Jakubczyk (marcin.jakubczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  118. dr Joanna Janicka (joanna.janicka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  119. dr Anna Jankowska (anna.m.jankowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  120. dr Monika Jazowy-Jarmuł (monika.jazowy-jarmul@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  121. dr Tomasz Jelonek (tomasz.jelonek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  122. dr Zsuzsanna Johan (zsuzsanna.johan@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  123. dr Agnieszka Jurczyńska-Kłosok (agnieszka.jurczynska-klosok@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  124. dr Anna Kaganiec-Kamieńska (a.kaganiec-kamienska@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  125. dr Mateusz Kłagisz (mateusz.klagisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  126. dr Magdalena Knapek (magdalena.knapek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  127. dr Robert Kołodziej (robert.kolodziej@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  128. dr Agata Komorowska (agata.komorowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  129. dr Joanna Konieczna-Serafin (joanna.konieczna@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  130. dr Joanna Korbut (joanna.korbut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  131. dr Ewa Kowalska-Stasiak (ewa.kowalska-stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  132. dr Izabela Kozera-Sławomirska (izabela.kozera@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  133. dr Izabela Kraśnicka (izabela.krasnicka-wilk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  134. dr Agnieszka Król-Markefka (agnieszka.krol-markefka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  135. dr Tomasz Kurdyła (tomasz.kurdyla@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  136. dr Tomasz Kwoka (tomasz.kwoka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  137. dr Katarzyna Liber-Kwiecińska (katarzyna.liber@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  138. dr Mariusz Marczak (mariusz.marczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  139. dr Olga Mastela (olga.mastela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  140. dr Rafał Młyński (rafal.mlynski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  141. dr Ignacy Nasalski (ignacy.nasalski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  142. dr Donata Ochmann (donata.ochmann@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  143. dr Anna Oczko (anna.oczko@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  144. dr Jamila Oueslati (jamila.oueslati@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  145. dr Piotr Owsiński (piotr.owsinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  146. dr Krzysztof Ozga (krzysztof.ozga@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  147. dr Alicja Paleta (alicja.paleta@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  148. dr Luca Palmarini (luca.palmarini@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  149. dr Patrycja Pałka (p.palka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  150. dr Agnieszka Pałka-Lasek (aga.lasek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  151. dr Marta Pawłowska (m.pawlowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  152. dr Dariusz Piwowarczyk (dariusz.piwowarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  153. dr Arkadiusz Płonka (arkadiusz.plonka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  154. dr Adriana Prizel-Kania (adriana.prizel-kania@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  155. dr Sylwia Przęczek-Kisielak (sylwia.przeczek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  156. dr Jakub Pstrąg (jakub.pstrag@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  157. dr Dorota Pudo (dorota.pudo@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  158. dr Anna Radzik (anna.1.radzik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  159. dr Mariya Redkva (mariya.redkva@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  160. dr Tomasz Rojek (tomasz.rojek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  161. dr Marta Ruda (marta.ruda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  162. dr Janusz Ryba (janusz.ryba@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  163. dr Joanna Rybarczyk-Dyjewska (joanna.rybarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  164. dr Katarzyna Sarek (katarzyna.sarek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  165. dr Agata Skurzewska (agata.skurzewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  166. dr Daniel Słapek (daniel.slapek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  167. dr Katarzyna Sonnenberg-Musiał (katarzyna.sonnenberg@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  168. dr Caterina Squillace (caterina.squillace@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  169. dr Kamil Stachowski (kamil.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  170. dr Jadwiga Stępnik-Szeptyńska (jadwiga.stepnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  171. dr Jerzy Świątek (jerzy.swiatek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  172. dr Beata Terka (beata.kiwit@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  173. dr Przemysław Tomanek (przemyslaw.tomanek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  174. dr Mateusz Urban (mateusz.urban@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  175. dr Agnieszka Veres-Guśpiel (agnieszka.veres-guspiel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  176. dr Marta Wicherek (marta.wicherek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  177. dr Justyna Winiarska (justyna.winiarska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  178. dr Łukasz Wiraszka (lukasz.wiraszka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  179. dr Paulina Wójcik-Topór (paula1.wojcik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  180. dr Monika Zabrocka-Śliwka (monika.zabrocka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  181. dr Beata Ziajka (beata.ziajka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  182. dr Barbara Żebrowska-Mazur (barbara.zebrowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  183. mgr Anita András (anita.andras@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  184. mgr Magdalena Bednarczyk-Gacek (m.bednarczyk.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  185. mgr Zuzanna Bodziony (zuzanna.bodziony@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  186. mgr Pi-Chun Chou (pichun.chou@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  187. mgr Mariola Fiema (mariola.fiema@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  188. mgr Katarzyna Grych (katarzyna.grych@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  189. mgr Małgorzata Hac (malgorzata.hac@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  190. mgr Dariusz Hanusiak (dariusz.hanusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  191. mgr Murat Işık (murat.isik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  192. mgr Gwangseok Kim (g.kim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  193. mgr Ewa Kubusiak (ewa.kubusiak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  194. mgr Krzysztof Łoboda (krzysztof.loboda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  195. mgr Rafał Mazur (r.mazur@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  196. mgr Piotr Mirocha (piotr.mirocha@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  197. mgr Agnieszka Seweryn (agnieszka.seweryn@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  198. mgr Marta Stasiak-Górna (marta.stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  199. mgr Marzena Wawrzeń (marzenka.baran@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  200. mgr Sebastian Wielosz (sebastian.wielosz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny