Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Członkowie Dyscypliny Językoznawstwo
(pracownicy UJ, którzy zadeklarowali przynależność do Dyscypliny)

  1. prof. dr hab. Jolanta Antas (jolanta.antas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  2. prof. dr hab. Zofia Berdychowska (zofia.berdychowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  3. prof. dr hab. Jerzy Brzozowski (jerzy.brzozowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  4. prof. dr hab. Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska (elzbieta.chrzanowska-kluczewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  5. prof. dr hab. Wacław Cockiewicz (waclaw.cockiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  6. prof. dr hab. Adam Fałowski (adam.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  7. prof. dr hab. Elżbieta Górska (el.gorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  8. prof. dr hab. Romuald Huszcza (r.huszcza@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  9. prof. dr hab. Józef Kąś (jozef.kas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  10. prof. dr hab. Halina Kurek (halina.kurek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  11. prof. dr hab. Janina Labocha (janina.labocha@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  12. prof. dr hab. Bronisława Ligara (bronislawa.ligara@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  13. prof. dr hab. Elżbieta Mańczak-Wohlfeld (manczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  14. prof. dr hab. Jadwiga Miszalska (jadwiga.miszalska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  15. prof. dr hab. Renata Przybylska (renata.przybylska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  16. prof. dr hab. Ewa Siemieniec-Gołaś (ewa.siemieniec-golas@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  17. prof. dr hab. Roman Sosnowski (roman.sosnowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  18. prof. dr hab. Marek Stachowski (marek.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  19. prof. dr hab. Władysław Śliwiński (wladyslaw.sliwinski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  20. prof. dr hab. Piotr Tylus (piotr.tylus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  21. prof. dr hab. Jadwiga Waniakowa (jadwiga.waniak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  22. dr hab. Zbigniew Babik, prof. UJ (zbigniew.babik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  23. dr hab. Marzena Chrobak, prof. UJ (marzena.chrobak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  24. dr hab. Maciej Czerwiński, prof. UJ (maciej.czerwinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  25. dr hab. Helena Duć-Fajfer, prof. UJ (helena.duc-fajfer@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  26. dr hab. Izabela Gatkowska, prof. UJ (izabela.gatkowska@uj.edu.pl) – Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
  27. dr hab. Iwona Janowska, prof. UJ (iwona.janowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  28. dr hab. Monika Kusiak-Pisowacka, prof. UJ (monika.kusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  29. dr hab. Ewa Lipińska, prof. UJ (ewa.lipinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  30. dr hab. Waldemar Martyniuk, prof. UJ (waldemar.1.martyniuk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  31. dr hab. Władimir Miakiszew, prof. UJ (wladimir.miakiszew@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  32. dr hab. Iwona Milewska, prof. UJ (iwona.milewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  33. dr hab. Mirosława Mycawka, prof. UJ (miroslawa.mycawka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  34. dr hab. Norbert Ostrowski, prof. UJ (norbert.ostrowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  35. dr hab. Kinga Paraskiewicz, prof. UJ (kinga.paraskiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  36. dr hab. Andrzej Pawelec, prof. UJ (andrzej.pawelec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  37. dr hab. Maria Piotrowska, prof. UJ (maria.piotrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  38. dr hab. Maciej Rak, prof. UJ (maciej.rak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  39. dr hab. Mirosława Sagan-Bielawa, prof. UJ (m.sagan-bielawa@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  40. dr hab. Anna Seretny, prof. UJ (anna.barbara.seretny@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  41. dr hab. Kazimierz Sikora, prof. UJ (k.sikora@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  42. dr hab. Magdalena Sitarz, prof. UJ (magdalena.sitarz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  43. dr hab. Paweł Siwiec, prof. UJ (pawel.siwiec@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  44. dr hab. Ewa Stala, prof. UJ (ewa.stala@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  45. dr hab. Wiesław Stefańczyk, prof. UJ (wieslaw.stefanczyk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  46. dr hab. Grzegorz Szpila, prof. UJ (grzegorz.szpila@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  47. dr hab. Dorota Szumska, prof. UJ (dorota.szumska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  48. dr hab. Szilárd Tátrai, prof. UJ (szilard.tatrai@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  49. dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ (maciej.tomal@uj.edu.pl) – Wydział Historyczny
  50. dr hab. Przemysław Turek, prof. UJ (przemyslaw.turek@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  51. dr hab. Kinga Tutak, prof. UJ (kinga.tutak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  52. dr hab. Ewa Willim, prof. UJ (ewa.willim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  53. dr hab. Hubert Wolanin, prof. UJ (hubert.wolanin@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  54. dr hab. Ewa Zajdler, prof. UJ (ewa.zajdler@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  55. dr hab. Andrzej Zieliński, prof. UJ (andrzej.zielinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  56. dr hab. Jose Alonso de la Fuente (jose.delafuente@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  57. dr hab. Barbara Batko-Tokarz (barbara.batko-tokarz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  58. dr hab. Renata Bura (renata.bura@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  59. dr hab. Władysław Chłopicki (w.chlopicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  60. dr hab. Ewa Data-Bukowska (ewa.data-bukowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  61. dr hab. Marta Dąbrowska (marta.b.dabrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  62. dr hab. Robert Dębski (robert.debski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  63. dr hab. Andrzej Feret (andrzej.s.feret@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  64. dr hab. Tomasz Gacek (tomasz.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  65. dr hab. Aleksander Gomola (a.gomola@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  66. dr hab. Rafał Górski (rafal.gorski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  67. dr hab. Joanna Grzybek (joanna.1.grzybek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  68. dr hab. Agata Hołobut (agata.holobut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  69. dr hab. Piotr Horbatowski (piotr.horbatowski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  70. dr hab. Maria Jodłowiec (maria.jodlowiec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  71. dr hab. Iwona Kowal (iwona.kowal@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  72. dr hab. Iwona Król (iwona.krol@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  73. dr hab. Agata Kwaśnicka-Janowicz (agata.kwasnicka-janowicz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  74. dr hab. Tomasz Majtczak (tomasz.majtczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  75. dr hab. Maria Malinowska (maria.malinowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  76. dr hab. Michał Németh (michal.nemeth@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  77. dr hab. Anna Piechnik (anna.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  78. dr hab. Iwona Piechnik (iwona.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  79. dr hab. Marek Piela (marek.piela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  80. dr hab. Marzanna Pomorska (marzanna.pomorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  81. dr hab. Joanna Porawska (joanna.porawska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  82. dr hab. Beata Raszewska-Żurek (beata.zurek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  83. dr hab. Michał Rusinek (michal.rusinek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  84. dr hab. Jan Rybicki (jan.rybicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  85. dr hab. Yousef Sh'hadeh (y.sh-hadeh@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  86. dr hab. Agnieszka Sieradzka-Mruk (agnieszka.sieradzka-mruk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  87. dr hab. Elżbieta Solak (elzbieta.solak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  88. dr hab. Elżbieta Szczepańska (elzbieta.szczepanska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  89. dr hab. Magdalena Szczyrbak (magdalena.szczyrbak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  90. dr hab. Anna Tereszkiewicz (anna.tereszkiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  91. dr hab. Bartosz Wojciechowski (bartosz.1.wojciechowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  92. dr hab. Aneta Załazińska (aneta.zalazinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  93. dr Małgorzata Banach (malgorzata.banach@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  94. dr Magdalena Bartkowiak-Lerch (magdalena.bartkowiak-lerch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  95. dr Dominika Bucko (dominika.bucko@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  96. dr Anna Budziak (anna.budziak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  97. dr Grzegorz Chromik (grzegorz.chromik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  98. dr Anna Chudzik (a.chudzik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  99. dr Małgorzata Cierpisz (m.cierpisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  100. dr Natalia Czopek (natalia.1.czopek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  101. dr Przemysław Dębowiak (przemyslaw.debowiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  102. dr Beata Drabik (beata.drabik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  103. dr Patrycja Duc-Harada (patrycja.duc@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  104. dr Gabriela Dudek-Waligóra (gabriela.dudek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  105. dr Magdalena Duś (magdalena.dus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  106. dr Paweł Dybała (pawel.dybala@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  107. dr Anna Dyda (anna.dyda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  108. dr Przemysław Fałowski (przemyslaw.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  109. dr Magdalena Filar (magdalena.filar@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  110. dr Agnieszka Gaweł (agnieszka.gawel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  111. dr Jordanka Georgiewa-Okoń (jordanka.georgiewa-okon@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  112. dr Dariusz Głuch (dariusz.gluch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  113. dr Joanna Górnikiewicz (joanna.gornikiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  114. dr Wiktoria Hojsak (wiktoria.hojsak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  115. dr Dominika Izdebska-Długosz (dominika.izdebska-dlugosz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  116. dr Bart Jacobs (bart.jacobs@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  117. dr Dobromiła Jagiełła (dobromila.jagiella@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  118. dr Marcin Jakubczyk (marcin.jakubczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  119. dr Joanna Janicka (joanna.janicka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  120. dr Anna Jankowska (anna.m.jankowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  121. dr Monika Jazowy-Jarmuł (monika.jazowy-jarmul@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  122. dr Tomasz Jelonek (tomasz.jelonek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  123. dr Zsuzsanna Johan (zsuzsanna.johan@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  124. dr Agnieszka Jurczyńska-Kłosok (agnieszka.jurczynska-klosok@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  125. dr Anna Kaganiec-Kamieńska (a.kaganiec-kamienska@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  126. dr Mateusz Kłagisz (mateusz.klagisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  127. dr Magdalena Knapek (magdalena.knapek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  128. dr Robert Kołodziej (robert.kolodziej@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  129. dr Agata Komorowska (agata.komorowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  130. dr Joanna Konieczna-Serafin (joanna.konieczna@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  131. dr Joanna Korbut (joanna.korbut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  132. dr Ewa Kowalska-Stasiak (ewa.kowalska-stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  133. dr Izabela Kozera-Sławomirska (izabela.kozera@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  134. dr Izabela Kraśnicka-Wilk (izabela.krasnicka-wilk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  135. dr Agnieszka Król-Markefka (agnieszka.krol-markefka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  136. dr Tomasz Kurdyła (tomasz.kurdyla@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  137. dr Tomasz Kwoka (tomasz.kwoka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  138. dr Justyna Leśniewska (justyna.lesniewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  139. dr Katarzyna Liber-Kwiecińska (katarzyna.liber@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  140. dr Mariusz Marczak (mariusz.marczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  141. dr Olga Mastela (olga.mastela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  142. dr Rafał Młyński (rafal.mlynski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  143. dr Julianna Nagy (julianna.nagy@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  144. dr Ignacy Nasalski (ignacy.nasalski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  145. dr Donata Ochmann (donata.ochmann@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  146. dr Anna Oczko (anna.oczko@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  147. dr Jamila Oueslati (jamila.oueslati@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  148. dr Piotr Owsiński (piotr.owsinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  149. dr Krzysztof Ozga (krzysztof.ozga@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  150. dr Alicja Paleta (alicja.paleta@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  151. dr Luca Palmarini (luca.palmarini@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  152. dr Patrycja Pałka (p.palka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  153. dr Agnieszka Pałka-Lasek (aga.lasek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  154. dr Marta Pawłowska (m.pawlowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  155. dr Dariusz Piwowarczyk (dariusz.piwowarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  156. dr Arkadiusz Płonka (arkadiusz.plonka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  157. dr Adriana Prizel-Kania (adriana.prizel-kania@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  158. dr Sylwia Przęczek-Kisielak (sylwia.przeczek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  159. dr Jakub Pstrąg (jakub.pstrag@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  160. dr Dorota Pudo (dorota.pudo@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  161. dr Agnieszka Rabiej (a.rabiej@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  162. dr Anna Radzik (anna.1.radzik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  163. dr Mariya Redkva (mariya.redkva@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  164. dr Tomasz Rojek (tomasz.rojek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  165. dr Marta Ruda (marta.ruda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  166. dr Janusz Ryba (janusz.ryba@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  167. dr Joanna Rybarczyk-Dyjewska (joanna.rybarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  168. dr Katarzyna Sarek (katarzyna.sarek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  169. dr Agata Skurzewska (agata.skurzewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  170. dr Katarzyna Sonnenberg-Musiał (katarzyna.sonnenberg@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  171. dr Caterina Squillace (caterina.squillace@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  172. dr Kamil Stachowski (kamil.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  173. dr Anna Sulimowicz-Keruth (anna.sulimowicz-keruth@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  174. dr Jadwiga Stępnik-Szeptyńska (jadwiga.stepnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  175. dr Jerzy Świątek (jerzy.swiatek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  176. dr Beata Terka (beata.kiwit@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  177. dr Mateusz Urban (mateusz.urban@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  178. dr Agnieszka Veres-Guśpiel (agnieszka.veres-guspiel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  179. dr Marta Wicherek (marta.wicherek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  180. dr Justyna Winiarska (justyna.winiarska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  181. dr Łukasz Wiraszka (lukasz.wiraszka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  182. dr Paulina Wójcik-Topór (paula1.wojcik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  183. dr Beata Ziajka (beata.ziajka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  184. dr Barbara Żebrowska-Mazur (barbara.zebrowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  185. mgr Magdalena Bednarczyk-Gacek (m.bednarczyk.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  186. mgr Zuzanna Bodziony (zuzanna.bodziony@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  187. mgr Pi-Chun Chou (pichun.chou@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  188. mgr Mariola Fiema (mariola.fiema@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  189. mgr Katarzyna Grych (katarzyna.grych@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  190. mgr Małgorzata Hac (malgorzata.hac@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  191. mgr Dariusz Hanusiak (dariusz.hanusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  192. mgr Gwangseok Kim (g.kim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  193. mgr Ewa Kubusiak (ewa.kubusiak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  194. mgr Tzu-Hsiao Liu (tzu-hsiao.liu@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  195. mgr Krzysztof Łoboda (krzysztof.loboda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  196. mgr Agnieszka Seweryn (agnieszka.seweryn@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  197. mgr Marta Stasiak-Górna (marta.stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  198. mgr Joanna Szczepańska-Włoch (joanna.szczepanska-wloch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  199. mgr Paulina Turbant (paulina.witek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  200. mgr Marzena Wawrzeń (marzenka.baran@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  201. mgr Sebastian Wielosz (sebastian.wielosz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny