Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Członkowie Dyscypliny Językoznawstwo
(pracownicy UJ, którzy zadeklarowali przynależność do Dyscypliny)

  1. prof. dr hab. Jolanta Antas (jolanta.antas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  2. prof. dr hab. Zofia Berdychowska (zofia.berdychowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  3. prof. dr hab. Jerzy Brzozowski (jerzy.brzozowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  4. prof. dr hab. Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska (elzbieta.chrzanowska-kluczewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  5. prof. dr hab. Adam Fałowski (adam.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  6. prof. dr hab. Elżbieta Górska (el.gorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  7. prof. dr hab. Romuald Huszcza (r.huszcza@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  8. prof. dr hab. Józef Kąś (jozef.kas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  9. prof. dr hab. Halina Kurek (halina.kurek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  10. prof. dr hab. Janina Labocha (janina.labocha@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  11. prof. dr hab. Elżbieta Mańczak-Wohlfeld (manczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  12. prof. dr hab. Jadwiga Miszalska (jadwiga.miszalska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  13. prof. dr hab. Renata Przybylska (renata.przybylska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  14. prof. dr hab. Ewa Siemieniec-Gołaś (ewa.siemieniec-golas@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  15. prof. dr hab. Roman Sosnowski (roman.sosnowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  16. prof. dr hab. Marek Stachowski (marek.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  17. prof. dr hab. Władysław Śliwiński (wladyslaw.sliwinski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  18. prof. dr hab. Piotr Tylus (piotr.tylus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  19. prof. dr hab. Jadwiga Waniakowa (jadwiga.waniak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  20. dr hab. Zbigniew Babik, prof. UJ (zbigniew.babik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  21. dr hab. Marzena Chrobak, prof. UJ (marzena.chrobak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  22. dr hab. Maciej Czerwiński, prof. UJ (maciej.czerwinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  23. dr hab. Helena Duć-Fajfer, prof. UJ (helena.duc-fajfer@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  24. dr hab. Izabela Gatkowska, prof. UJ (izabela.gatkowska@uj.edu.pl) – Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
  25. dr hab. Iwona Janowska, prof. UJ (iwona.janowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  26. dr hab. Monika Kusiak-Pisowacka, prof. UJ (monika.kusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  27. dr hab. Ewa Lipińska, prof. UJ (ewa.lipinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  28. dr hab. Waldemar Martyniuk, prof. UJ (waldemar.1.martyniuk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  29. dr hab. Władimir Miakiszew, prof. UJ (wladimir.miakiszew@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  30. dr hab. Iwona Milewska, prof. UJ (iwona.milewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  31. dr hab. Mirosława Mycawka, prof. UJ (miroslawa.mycawka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  32. dr hab. Norbert Ostrowski, prof. UJ (norbert.ostrowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  33. dr hab. Kinga Paraskiewicz, prof. UJ (kinga.paraskiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  34. dr hab. Andrzej Pawelec, prof. UJ (andrzej.pawelec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  35. dr hab. Maria Piotrowska, prof. UJ (maria.piotrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  36. dr hab. Maciej Rak, prof. UJ (maciej.rak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  37. dr hab. Mirosława Sagan-Bielawa, prof. UJ (m.sagan-bielawa@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  38. dr hab. Anna Seretny, prof. UJ (anna.barbara.seretny@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  39. dr hab. Kazimierz Sikora, prof. UJ (k.sikora@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  40. dr hab. Magdalena Sitarz, prof. UJ (magdalena.sitarz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  41. dr hab. Paweł Siwiec, prof. UJ (pawel.siwiec@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  42. dr hab. Ewa Stala, prof. UJ (ewa.stala@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  43. dr hab. Wiesław Stefańczyk, prof. UJ (wieslaw.stefanczyk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  44. dr hab. Grzegorz Szpila, prof. UJ (grzegorz.szpila@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  45. dr hab. Dorota Szumska, prof. UJ (dorota.szumska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  46. dr hab. Szilárd Tátrai, prof. UJ (szilard.tatrai@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  47. dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ (maciej.tomal@uj.edu.pl) – Wydział Historyczny
  48. dr hab. Przemysław Turek, prof. UJ (przemyslaw.turek@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  49. dr hab. Kinga Tutak, prof. UJ (kinga.tutak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  50. dr hab. Ewa Willim, prof. UJ (ewa.willim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  51. dr hab. Hubert Wolanin, prof. UJ (hubert.wolanin@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  52. dr hab. Ewa Zajdler, prof. UJ (ewa.zajdler@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  53. dr hab. Andrzej Zieliński, prof. UJ (andrzej.zielinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  54. dr hab. Jose Alonso de la Fuente (jose.delafuente@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  55. dr hab. Barbara Batko-Tokarz (barbara.batko-tokarz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  56. dr hab. Renata Bura (renata.bura@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  57. dr hab. Władysław Chłopicki (w.chlopicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  58. dr hab. Ewa Data-Bukowska (ewa.data-bukowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  59. dr hab. Marta Dąbrowska (marta.b.dabrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  60. dr hab. Robert Dębski (robert.debski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  61. dr hab. Andrzej Feret (andrzej.s.feret@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  62. dr hab. Tomasz Gacek (tomasz.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  63. dr hab. Aleksander Gomola (a.gomola@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  64. dr hab. Rafał Górski (rafal.gorski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  65. dr hab. Joanna Grzybek (joanna.1.grzybek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  66. dr hab. Agata Hołobut (agata.holobut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  67. dr hab. Piotr Horbatowski (piotr.horbatowski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  68. dr hab. Maria Jodłowiec (maria.jodlowiec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  69. dr hab. Iwona Kowal (iwona.kowal@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  70. dr hab. Iwona Król (iwona.krol@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  71. dr hab. Agata Kwaśnicka-Janowicz (agata.kwasnicka-janowicz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  72. dr hab. Justyna Leśniewska (justyna.lesniewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  73. dr hab. Tomasz Majtczak (tomasz.majtczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  74. dr hab. Maria Malinowska (maria.malinowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  75. dr hab. Michał Németh (michal.nemeth@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  76. dr hab. Anna Piechnik (anna.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  77. dr hab. Iwona Piechnik (iwona.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  78. dr hab. Marek Piela (marek.piela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  79. dr hab. Marzanna Pomorska (marzanna.pomorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  80. dr hab. Joanna Porawska (joanna.porawska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  81. dr hab. Beata Raszewska-Żurek (beata.zurek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  82. dr hab. Michał Rusinek (michal.rusinek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  83. dr hab. Jan Rybicki (jan.rybicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  84. dr hab. Yousef Sh'hadeh (y.sh-hadeh@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  85. dr hab. Agnieszka Sieradzka-Mruk (agnieszka.sieradzka-mruk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  86. dr hab. Elżbieta Solak (elzbieta.solak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  87. dr hab. Magdalena Szczyrbak (magdalena.szczyrbak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  88. dr hab. Anna Tereszkiewicz (anna.tereszkiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  89. dr hab. Bartosz Wojciechowski (bartosz.1.wojciechowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  90. dr hab. Aneta Załazińska (aneta.zalazinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  91. dr Małgorzata Banach (malgorzata.banach@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  92. dr Magdalena Bartkowiak-Lerch (magdalena.bartkowiak-lerch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  93. dr Dominika Bucko (dominika.bucko@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  94. dr Anna Budziak (anna.budziak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  95. dr Grzegorz Chromik (grzegorz.chromik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  96. dr Anna Chudzik (a.chudzik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  97. dr Małgorzata Cierpisz (m.cierpisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  98. dr Natalia Czopek (natalia.1.czopek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  99. dr Przemysław Dębowiak (przemyslaw.debowiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  100. dr Beata Drabik (beata.drabik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  101. dr Patrycja Duc-Harada (patrycja.duc@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  102. dr Gabriela Dudek-Waligóra (gabriela.dudek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  103. dr Magdalena Duś (magdalena.dus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  104. dr Paweł Dybała (pawel.dybala@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  105. dr Anna Dyda (anna.dyda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  106. dr Przemysław Fałowski (przemyslaw.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  107. dr Magdalena Filar (magdalena.filar@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  108. dr Agnieszka Gaweł (agnieszka.gawel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  109. dr Jordanka Georgiewa-Okoń (jordanka.georgiewa-okon@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  110. dr Dariusz Głuch (dariusz.gluch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  111. dr Joanna Górnikiewicz (joanna.gornikiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  112. dr Wiktoria Hojsak (wiktoria.hojsak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  113. dr Dominika Izdebska-Długosz (dominika.izdebska-dlugosz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  114. dr Bart Jacobs (bart.jacobs@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  115. dr Dobromiła Jagiełła (dobromila.jagiella@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  116. dr Marcin Jakubczyk (marcin.jakubczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  117. dr Joanna Janicka (joanna.janicka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  118. dr Anna Jankowska (anna.m.jankowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  119. dr Monika Jazowy-Jarmuł (monika.jazowy-jarmul@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  120. dr Tomasz Jelonek (tomasz.jelonek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  121. dr Zsuzsanna Johan (zsuzsanna.johan@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  122. dr Agnieszka Jurczyńska-Kłosok (agnieszka.jurczynska-klosok@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  123. dr Anna Kaganiec-Kamieńska (a.kaganiec-kamienska@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  124. dr Mateusz Kłagisz (mateusz.klagisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  125. dr Magdalena Knapek (magdalena.knapek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  126. dr Robert Kołodziej (robert.kolodziej@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  127. dr Agata Komorowska (agata.komorowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  128. dr Joanna Konieczna-Serafin (joanna.konieczna@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  129. dr Joanna Korbut (joanna.korbut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  130. dr Ewa Kowalska-Stasiak (ewa.kowalska-stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  131. dr Izabela Kozera-Sławomirska (izabela.kozera@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  132. dr Izabela Kraśnicka-Wilk (izabela.krasnicka-wilk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  133. dr Agnieszka Król-Markefka (agnieszka.krol-markefka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  134. dr Tomasz Kurdyła (tomasz.kurdyla@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  135. dr Tomasz Kwoka (tomasz.kwoka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  136. dr Katarzyna Liber-Kwiecińska (katarzyna.liber@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  137. dr Mariusz Marczak (mariusz.marczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  138. dr Olga Mastela (olga.mastela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  139. dr Rafał Młyński (rafal.mlynski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  140. dr Julianna Nagy (julianna.nagy@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  141. dr Ignacy Nasalski (ignacy.nasalski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  142. dr Donata Ochmann (donata.ochmann@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  143. dr Anna Oczko (anna.oczko@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  144. dr Jamila Oueslati (jamila.oueslati@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  145. dr Piotr Owsiński (piotr.owsinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  146. dr Krzysztof Ozga (krzysztof.ozga@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  147. dr Alicja Paleta (alicja.paleta@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  148. dr Luca Palmarini (luca.palmarini@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  149. dr Patrycja Pałka (p.palka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  150. dr Agnieszka Pałka-Lasek (aga.lasek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  151. dr Marta Pawłowska (m.pawlowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  152. dr Dariusz Piwowarczyk (dariusz.piwowarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  153. dr Arkadiusz Płonka (arkadiusz.plonka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  154. dr Adriana Prizel-Kania (adriana.prizel-kania@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  155. dr Sylwia Przęczek-Kisielak (sylwia.przeczek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  156. dr Jakub Pstrąg (jakub.pstrag@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  157. dr Dorota Pudo (dorota.pudo@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  158. dr Agnieszka Rabiej (a.rabiej@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  159. dr Anna Radzik (anna.1.radzik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  160. dr Mariya Redkva (mariya.redkva@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  161. dr Tomasz Rojek (tomasz.rojek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  162. dr Marta Ruda (marta.ruda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  163. dr Janusz Ryba (janusz.ryba@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  164. dr Joanna Rybarczyk-Dyjewska (joanna.rybarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  165. dr Katarzyna Sarek (katarzyna.sarek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  166. dr Agata Skurzewska (agata.skurzewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  167. dr Katarzyna Sonnenberg-Musiał (katarzyna.sonnenberg@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  168. dr Caterina Squillace (caterina.squillace@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  169. dr Kamil Stachowski (kamil.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  170. dr Anna Sulimowicz-Keruth (anna.sulimowicz-keruth@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  171. dr Jadwiga Stępnik-Szeptyńska (jadwiga.stepnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  172. dr Jerzy Świątek (jerzy.swiatek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  173. dr Beata Terka (beata.kiwit@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  174. dr Mateusz Urban (mateusz.urban@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  175. dr Agnieszka Veres-Guśpiel (agnieszka.veres-guspiel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  176. dr Marta Wicherek (marta.wicherek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  177. dr Justyna Winiarska (justyna.winiarska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  178. dr Łukasz Wiraszka (lukasz.wiraszka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  179. dr Paulina Wójcik-Topór (paula1.wojcik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  180. dr Beata Ziajka (beata.ziajka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  181. dr Barbara Żebrowska-Mazur (barbara.zebrowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  182. mgr Magdalena Bednarczyk-Gacek (m.bednarczyk.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  183. mgr Zuzanna Bodziony (zuzanna.bodziony@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  184. mgr Pi-Chun Chou (pichun.chou@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  185. mgr Mariola Fiema (mariola.fiema@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  186. mgr Katarzyna Grych (katarzyna.grych@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  187. mgr Małgorzata Hac (malgorzata.hac@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  188. mgr Dariusz Hanusiak (dariusz.hanusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  189. mgr Gwangseok Kim (g.kim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  190. mgr Ewa Kubusiak (ewa.kubusiak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  191. mgr Tzu-Hsiao Liu (tzu-hsiao.liu@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  192. mgr Krzysztof Łoboda (krzysztof.loboda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  193. mgr Rafał Mazur (r.mazur@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  194. mgr Agnieszka Seweryn (agnieszka.seweryn@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  195. mgr Marta Stasiak-Górna (marta.stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  196. mgr Paulina Turbant (paulina.witek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  197. mgr Marzena Wawrzeń (marzenka.baran@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  198. mgr Sebastian Wielosz (sebastian.wielosz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny