Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Członkowie Dyscypliny Językoznawstwo
(pracownicy UJ, którzy zadeklarowali przynależność do Dyscypliny)

  1. prof. dr hab. Jolanta Antas (jolanta.antas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  2. prof. dr hab. Zofia Berdychowska (zofia.berdychowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  3. prof. dr hab. Jerzy Brzozowski (jerzy.brzozowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  4. prof. dr hab. Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska (elzbieta.chrzanowska-kluczewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  5. prof. dr hab. Wacław Cockiewicz (waclaw.cockiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  6. prof. dr hab. Adam Fałowski (adam.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  7. prof. dr hab. Elżbieta Górska (el.gorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  8. prof. dr hab. Romuald Huszcza (r.huszcza@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  9. prof. dr hab. Józef Kąś (jozef.kas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  10. prof. dr hab. Halina Kurek (halina.kurek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  11. prof. dr hab. Janina Labocha (janina.labocha@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  12. prof. dr hab. Bronisława Ligara (bronislawa.ligara@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  13. prof. dr hab. Elżbieta Mańczak-Wohlfeld (manczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  14. prof. dr hab. Jadwiga Miszalska (jadwiga.miszalska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  15. prof. dr hab. Renata Przybylska (renata.przybylska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  16. prof. dr hab. Ewa Siemieniec-Gołaś (ewa.siemieniec-golas@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  17. prof. dr hab. Roman Sosnowski (roman.sosnowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  18. prof. dr hab. Marek Stachowski (marek.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  19. prof. dr hab. Władysław Śliwiński (wladyslaw.sliwinski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  20. prof. dr hab. Piotr Tylus (piotr.tylus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  21. prof. dr hab. Jadwiga Waniakowa (jadwiga.waniak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  22. dr hab. Zbigniew Babik, prof. UJ (zbigniew.babik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  23. dr hab. Marzena Chrobak, prof. UJ (marzena.chrobak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  24. dr hab. Maciej Czerwiński, prof. UJ (maciej.czerwinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  25. dr hab. Helena Duć-Fajfer, prof. UJ (helena.duc-fajfer@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  26. dr hab. Izabela Gatkowska, prof. UJ (izabela.gatkowska@uj.edu.pl) – Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
  27. dr hab. Iwona Janowska, prof. UJ (iwona.janowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  28. dr hab. Monika Kusiak-Pisowacka, prof. UJ (monika.kusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  29. dr hab. Ewa Lipińska, prof. UJ (ewa.lipinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  30. dr hab. Waldemar Martyniuk, prof. UJ (waldemar.1.martyniuk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  31. dr hab. Władimir Miakiszew, prof. UJ (wladimir.miakiszew@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  32. dr hab. Iwona Milewska, prof. UJ (iwona.milewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  33. dr hab. Mirosława Mycawka, prof. UJ (miroslawa.mycawka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  34. dr hab. Norbert Ostrowski, prof. UJ (norbert.ostrowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  35. dr hab. Kinga Paraskiewicz, prof. UJ (kinga.paraskiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  36. dr hab. Andrzej Pawelec, prof. UJ (andrzej.pawelec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  37. dr hab. Maria Piotrowska, prof. UJ (maria.piotrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  38. dr hab. Maciej Rak, prof. UJ (maciej.rak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  39. dr hab. Mirosława Sagan-Bielawa, prof. UJ (m.sagan-bielawa@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  40. dr hab. Anna Seretny, prof. UJ (anna.barbara.seretny@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  41. dr hab. Kazimierz Sikora, prof. UJ (k.sikora@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  42. dr hab. Magdalena Sitarz, prof. UJ (magdalena.sitarz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  43. dr hab. Paweł Siwiec, prof. UJ (pawel.siwiec@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  44. dr hab. Ewa Stala, prof. UJ (ewa.stala@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  45. dr hab. Wiesław Stefańczyk, prof. UJ (wieslaw.stefanczyk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  46. dr hab. Grzegorz Szpila, prof. UJ (grzegorz.szpila@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  47. dr hab. Dorota Szumska, prof. UJ (dorota.szumska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  48. dr hab. Szilárd Tátrai, prof. UJ (szilard.tatrai@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  49. dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ (maciej.tomal@uj.edu.pl) – Wydział Historyczny
  50. dr hab. Przemysław Turek, prof. UJ (przemyslaw.turek@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  51. dr hab. Kinga Tutak, prof. UJ (kinga.tutak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  52. dr hab. Ewa Willim, prof. UJ (ewa.willim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  53. dr hab. Hubert Wolanin, prof. UJ (hubert.wolanin@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  54. dr hab. Ewa Zajdler, prof. UJ (ewa.zajdler@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  55. dr hab. Andrzej Zieliński, prof. UJ (andrzej.zielinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  56. dr hab. Jose Alonso de la Fuente (jose.delafuente@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  57. dr hab. Barbara Batko-Tokarz (barbara.batko-tokarz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  58. dr hab. Renata Bura (renata.bura@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  59. dr hab. Władysław Chłopicki (w.chlopicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  60. dr hab. Ewa Data-Bukowska (ewa.data-bukowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  61. dr hab. Marta Dąbrowska (marta.b.dabrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  62. dr hab. Robert Dębski (robert.debski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  63. dr hab. Andrzej Feret (andrzej.s.feret@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  64. dr hab. Tomasz Gacek (tomasz.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  65. dr hab. Aleksander Gomola (a.gomola@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  66. dr hab. Rafał Górski (rafal.gorski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  67. dr hab. Joanna Grzybek (joanna.1.grzybek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  68. dr hab. Agata Hołobut (agata.holobut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  69. dr hab. Piotr Horbatowski (piotr.horbatowski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  70. dr hab. Maria Jodłowiec (maria.jodlowiec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  71. dr hab. Iwona Kowal (iwona.kowal@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  72. dr hab. Iwona Król (iwona.krol@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  73. dr hab. Agata Kwaśnicka-Janowicz (agata.kwasnicka-janowicz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  74. dr hab. Tomasz Majtczak (tomasz.majtczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  75. dr hab. Maria Malinowska (maria.malinowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  76. dr hab. Michał Németh (michal.nemeth@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  77. dr hab. Iwona Piechnik (iwona.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  78. dr hab. Marek Piela (marek.piela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  79. dr hab. Marzanna Pomorska (marzanna.pomorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  80. dr hab. Joanna Porawska (joanna.porawska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  81. dr hab. Beata Raszewska-Żurek (beata.zurek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  82. dr hab. Michał Rusinek (michal.rusinek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  83. dr hab. Jan Rybicki (jan.rybicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  84. dr hab. Yousef Sh'hadeh (y.sh-hadeh@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  85. dr hab. Agnieszka Sieradzka-Mruk (agnieszka.sieradzka-mruk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  86. dr hab. Elżbieta Solak (elzbieta.solak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  87. dr hab. Elżbieta Szczepańska (elzbieta.szczepanska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  88. dr hab. Bartosz Wojciechowski (bartosz.1.wojciechowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  89. dr hab. Aneta Załazińska (aneta.zalazinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  90. dr Małgorzata Banach (malgorzata.banach@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  91. dr Magdalena Bartkowiak-Lerch (magdalena.bartkowiak-lerch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  92. dr Dominika Bucko (dominika.bucko@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  93. dr Anna Budziak (anna.budziak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  94. dr Grzegorz Chromik (grzegorz.chromik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  95. dr Anna Chudzik (a.chudzik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  96. dr Małgorzata Cierpisz (m.cierpisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  97. dr Natalia Czopek (natalia.1.czopek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  98. dr Przemysław Dębowiak (przemyslaw.debowiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  99. dr Beata Drabik (beata.drabik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  100. dr Patrycja Duc-Harada (patrycja.duc@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  101. dr Gabriela Dudek-Waligóra (gabriela.dudek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  102. dr Magdalena Duś (magdalena.dus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  103. dr Paweł Dybała (pawel.dybala@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  104. dr Anna Dyda (anna.dyda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  105. dr Przemysław Fałowski (przemyslaw.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  106. dr Magdalena Filar (magdalena.filar@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  107. dr Agnieszka Gaweł (agnieszka.gawel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  108. dr Jordanka Georgiewa-Okoń (jordanka.georgiewa-okon@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  109. dr Dariusz Głuch (dariusz.gluch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  110. dr Joanna Górnikiewicz (joanna.gornikiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  111. dr Wiktoria Hojsak (wiktoria.hojsak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  112. dr Dominika Izdebska-Długosz (dominika.izdebska-dlugosz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  113. dr Bart Jacobs (bart.jacobs@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  114. dr Dobromiła Jagiełła (dobromila.jagiella@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  115. dr Marcin Jakubczyk (marcin.jakubczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  116. dr Joanna Janicka (joanna.janicka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  117. dr Anna Jankowska (anna.m.jankowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  118. dr Monika Jazowy-Jarmuł (monika.jazowy-jarmul@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  119. dr Tomasz Jelonek (tomasz.jelonek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  120. dr Zsuzsanna Johan (zsuzsanna.johan@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  121. dr Agnieszka Jurczyńska-Kłosok (agnieszka.jurczynska-klosok@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  122. dr Anna Kaganiec-Kamieńska (a.kaganiec-kamienska@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  123. dr Mateusz Kłagisz (mateusz.klagisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  124. dr Magdalena Knapek (magdalena.knapek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  125. dr Robert Kołodziej (robert.kolodziej@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  126. dr Agata Komorowska (agata.komorowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  127. dr Joanna Konieczna-Serafin (joanna.konieczna@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  128. dr Joanna Korbut (joanna.korbut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  129. dr Ewa Kowalska-Stasiak (ewa.kowalska-stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  130. dr Izabela Kozera-Sławomirska (izabela.kozera@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  131. dr Izabela Kraśnicka-Wilk (izabela.krasnicka-wilk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  132. dr Agnieszka Król-Markefka (agnieszka.krol-markefka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  133. dr Tomasz Kurdyła (tomasz.kurdyla@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  134. dr Tomasz Kwoka (tomasz.kwoka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  135. dr Justyna Leśniewska (justyna.lesniewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  136. dr Katarzyna Liber-Kwiecińska (katarzyna.liber@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  137. dr Mariusz Marczak (mariusz.marczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  138. dr Olga Mastela (olga.mastela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  139. dr Rafał Młyński (rafal.mlynski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  140. dr Julianna Nagy (julianna.nagy@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  141. dr Ignacy Nasalski (ignacy.nasalski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  142. dr Donata Ochmann (donata.ochmann@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  143. dr Anna Oczko (anna.oczko@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  144. dr Jamila Oueslati – Wydział Filologiczny
  145. dr Piotr Owsiński (piotr.owsinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  146. dr Krzysztof Ozga (krzysztof.ozga@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  147. dr Alicja Paleta (alicja.paleta@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  148. dr Luca Palmarini (luca.palmarini@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  149. dr Patrycja Pałka (p.palka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  150. dr Agnieszka Pałka-Lasek (aga.lasek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  151. dr Marta Pawłowska (m.pawlowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  152. dr Anna Piechnik (anna.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  153. dr Dariusz Piwowarczyk (dariusz.piwowarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  154. dr Arkadiusz Płonka (arkadiusz.plonka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  155. dr Adriana Prizel-Kania (adriana.prizel-kania@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  156. dr Sylwia Przęczek-Kisielak (sylwia.przeczek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  157. dr Jakub Pstrąg (jakub.pstrag@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  158. dr Dorota Pudo (dorota.pudo@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  159. dr Agnieszka Rabiej (a.rabiej@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  160. dr Anna Radzik (anna.1.radzik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  161. dr Mariya Redkva (mariya.redkva@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  162. dr Tomasz Rojek (tomasz.rojek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  163. dr Marta Ruda (marta.ruda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  164. dr Janusz Ryba (janusz.ryba@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  165. dr Joanna Rybarczyk-Dyjewska (joanna.rybarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  166. dr Katarzyna Sarek (katarzyna.sarek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  167. dr Agata Skurzewska (agata.skurzewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  168. dr Katarzyna Sonnenberg-Musiał (katarzyna.sonnenberg@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  169. dr Caterina Squillace (caterina.squillace@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  170. dr Kamil Stachowski (kamil.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  171. dr Anna Sulimowicz-Keruth (anna.sulimowicz-keruth@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  172. dr Jadwiga Stępnik-Szeptyńska (jadwiga.stepnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  173. dr Magdalena Szczyrbak (magdalena.szczyrbak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  174. dr Jerzy Świątek (jerzy.swiatek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  175. dr Anna Tereszkiewicz (anna.tereszkiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  176. dr Beata Terka (beata.kiwit@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  177. dr Mateusz Urban (mateusz.urban@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  178. dr Agnieszka Veres-Guśpiel (agnieszka.veres-guspiel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  179. dr Marta Wicherek (marta.wicherek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  180. dr Justyna Winiarska (justyna.winiarska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  181. dr Łukasz Wiraszka (lukasz.wiraszka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  182. dr Paulina Wójcik-Topór (paula1.wojcik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  183. dr Beata Ziajka (beata.ziajka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  184. dr Barbara Żebrowska-Mazur (barbara.zebrowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  185. mgr Magdalena Bednarczyk-Gacek (m.bednarczyk.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  186. mgr Zuzanna Bodziony (zuzanna.bodziony@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  187. mgr Pi-Chun Chou (pichun.chou@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  188. mgr Mariola Fiema (mariola.fiema@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  189. mgr Katarzyna Grych (katarzyna.grych@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  190. mgr Małgorzata Hac (malgorzata.hac@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  191. mgr Dariusz Hanusiak (dariusz.hanusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  192. mgr Gwangseok Kim (g.kim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  193. mgr Ewa Kubusiak (ewa.kubusiak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  194. mgr Tzu-Hsiao Liu (tzu-hsiao.liu@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  195. mgr Krzysztof Łoboda (krzysztof.loboda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  196. mgr Agnieszka Seweryn (agnieszka.seweryn@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  197. mgr Marta Stasiak-Górna (marta.stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  198. mgr Joanna Szczepańska-Włoch (joanna.szczepanska-wloch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  199. mgr Paulina Turbant (paulina.witek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  200. mgr Marzena Wawrzeń (marzenka.baran@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  201. mgr Sebastian Wielosz (sebastian.wielosz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny