Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Członkowie Dyscypliny Językoznawstwo
(pracownicy UJ, którzy zadeklarowali przynależność do Dyscypliny)

  1. prof. dr hab. Jolanta Antas (jolanta.antas@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  2. prof. dr hab. Zofia Berdychowska (zofia.berdychowska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  3. prof. dr hab. Ireneusz Bobrowski (ireneusz.bobrowski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  4. prof. dr hab. Jerzy Brzozowski (jerzy.brzozowski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  5. prof. dr hab. Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska (elzbieta.chrzanowska-kluczewska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  6. prof. dr hab. Wacław Cockiewicz (waclaw.cockiewicz@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  7. prof. dr hab. Adam Fałowski (adam.falowski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  8. prof. dr hab. Elżbieta Górska (el.gorska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  9. prof. dr hab. Romuald Huszcza (r.huszcza@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  10. prof. dr hab. Józef Kąś (jozef.kas@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  11. prof. dr hab. Halina Kurek (halina.kurek@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  12. prof. dr hab. Janina Labocha (janina.labocha@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  13. prof. dr hab. Bronisława Ligara (bronislawa.ligara@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  14. prof. dr hab. Elżbieta Mańczak-Wohlfeld (manczak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  15. prof. dr hab. Jadwiga Miszalska (jadwiga.miszalska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  16. prof. dr hab. Renata Przybylska (renata.przybylska@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  17. prof. dr hab. Ewa Siemieniec-Gołaś (ewa.siemieniec-golas@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  18. prof. dr hab. Roman Sosnowski (roman.sosnowski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  19. prof. dr hab. Marek Stachowski (marek.stachowski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  20. prof. dr hab. Władysław Śliwiński (wladyslaw.sliwinski@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  21. prof. dr hab. Piotr Tylus (piotr.tylus@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  22. prof. dr hab. Jadwiga Waniakowa (jadwiga.waniak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  23. dr hab. Zbigniew Babik, prof. UJ (zbigniew.babik@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  24. dr hab. Marzena Chrobak, prof. UJ (marzena.chrobak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  25. dr hab. Maciej Czerwiński, prof. UJ (maciej.czerwinski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  26. dr hab. Helena Duć-Fajfer, prof. UJ (helena.duc-fajfer@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  27. dr hab. Izabela Gatkowska, prof. UJ (izabela.gatkowska@uj.edu.pl) - Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
  28. dr hab. Iwona Janowska, prof. UJ (iwona.janowska@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  29. dr hab. Monika Kusiak-Pisowacka, prof. UJ (monika.kusiak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  30. dr hab. Ewa Lipińska, prof. UJ (ewa.lipinska@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  31. dr hab. Waldemar Martyniuk, prof. UJ (waldemar.1.martyniuk@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  32. dr hab. Władimir Miakiszew, prof. UJ (wladimir.miakiszew@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  33. dr hab. Iwona Milewska, prof. UJ (iwona.milewska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  34. dr hab. Mirosława Mycawka, prof. UJ (miroslawa.mycawka@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  35. dr hab. Norbert Ostrowski, prof. UJ (norbert.ostrowski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  36. dr hab. Kinga Paraskiewicz, prof. UJ (kinga.paraskiewicz@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  37. dr hab. Andrzej Pawelec, prof. UJ (andrzej.pawelec@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  38. dr hab. Maria Piotrowska, prof. UJ (maria.piotrowska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  39. dr hab. Maciej Rak, prof. UJ (maciej.rak@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  40. dr hab. Mirosława Sagan-Bielawa, prof. UJ (m.sagan-bielawa@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  41. dr hab. Anna Seretny, prof. UJ (anna.barbara.seretny@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  42. dr hab. Kazimierz Sikora, prof. UJ (k.sikora@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  43. dr hab. Magdalena Sitarz, prof. UJ (magdalena.sitarz@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  44. dr hab. Paweł Siwiec, prof. UJ (pawel.siwiec@uj.edu.pl) - Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  45. dr hab. Ewa Stala, prof. UJ (ewa.stala@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  46. dr hab. Wiesław Stefańczyk, prof. UJ (wieslaw.stefanczyk@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  47. dr hab. Grzegorz Szpila, prof. UJ (grzegorz.szpila@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  48. dr hab. Dorota Szumska, prof. UJ (dorota.szumska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  49. dr hab. Szilárd Tátrai, prof. UJ (szilard.tatrai@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  50. dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ (maciej.tomal@uj.edu.pl) - Wydział Historyczny
  51. dr hab. Przemysław Turek, prof. UJ (przemyslaw.turek@uj.edu.pl) - Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  52. dr hab. Kinga Tutak, prof. UJ (kinga.tutak@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  53. dr hab. Ewa Willim, prof. UJ (ewa.willim@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  54. dr hab. Hubert Wolanin, prof. UJ (hubert.wolanin@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  55. dr hab. Ewa Zajdler, prof. UJ (ewa.zajdler@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  56. dr hab. Andrzej Zieliński, prof. UJ (andrzej.zielinski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  57. dr hab. Jose Alonso de la Fuente (jose.delafuente@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  58. dr hab. Barbara Batko-Tokarz (barbara.batko-tokarz@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  59. dr hab. Renata Bura (renata.bura@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  60. dr hab. Władysław Chłopicki (w.chlopicki@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  61. dr hab. Ewa Data-Bukowska (ewa.data-bukowska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  62. dr hab. Marta Dąbrowska (marta.b.dabrowska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  63. dr hab. Robert Dębski (robert.debski@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  64. dr hab. Andrzej Feret (andrzej.s.feret@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  65. dr hab. Tomasz Gacek (tomasz.gacek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  66. dr hab. Aleksander Gomola (a.gomola@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  67. dr hab. Rafał Górski (rafal.gorski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  68. dr hab. Joanna Grzybek (joanna.1.grzybek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  69. dr hab. Agata Hołobut (agata.holobut@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  70. dr hab. Piotr Horbatowski (piotr.horbatowski@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  71. dr hab. Maria Jodłowiec (maria.jodlowiec@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  72. dr hab. Iwona Kowal (iwona.kowal@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  73. dr hab. Iwona Król (iwona.krol@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  74. dr hab. Agata Kwaśnicka-Janowicz (agata.kwasnicka-janowicz@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  75. dr hab. Tomasz Majtczak (tomasz.majtczak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  76. dr hab. Maria Malinowska (maria.malinowska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  77. dr hab. Iwona Piechnik (iwona.piechnik@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  78. dr hab. Marek Piela (marek.piela@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  79. dr hab. Marzanna Pomorska (marzanna.pomorska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  80. dr hab. Joanna Porawska (joanna.porawska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  81. dr hab. Beata Raszewska-Żurek (beata.zurek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  82. dr hab. Michał Rusinek (michal.rusinek@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  83. dr hab. Jan Rybicki (jan.rybicki@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  84. dr hab. Yousef Sh'hadeh (y.sh-hadeh@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  85. dr hab. Agnieszka Sieradzka-Mruk (agnieszka.sieradzka-mruk@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  86. dr hab. Elżbieta Solak (elzbieta.solak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  87. dr hab. Elżbieta Szczepańska (elzbieta.szczepanska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  88. dr hab. Bartosz Wojciechowski (bartosz.1.wojciechowski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  89. dr hab. Aneta Załazińska (aneta.zalazinska@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  90. dr Małgorzata Banach (malgorzata.banach@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  91. dr Magdalena Bartkowiak-Lerch (magdalena.bartkowiak-lerch@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  92. dr Dominika Bucko (dominika.bucko@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  93. dr Anna Budziak (anna.budziak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  94. dr Grzegorz Chromik (grzegorz.chromik@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  95. dr Anna Chudzik (a.chudzik@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  96. dr Małgorzata Cierpisz (m.cierpisz@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  97. dr Natalia Czopek (natalia.1.czopek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  98. dr Przemysław Dębowiak (przemyslaw.debowiak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  99. dr Beata Drabik (beata.drabik@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  100. dr Patrycja Duc-Harada (patrycja.duc@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  101. dr Gabriela Dudek-Waligóra (gabriela.dudek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  102. dr Magdalena Duś (magdalena.dus@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  103. dr Paweł Dybała (pawel.dybala@uj.edu.pl) - Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  104. dr Przemysław Fałowski (przemyslaw.falowski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  105. dr Magdalena Filar (magdalena.filar@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  106. dr Agnieszka Gaweł (agnieszka.gawel@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  107. dr Jordanka Georgiewa-Okoń (jordanka.georgiewa-okon@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  108. dr Dariusz Głuch (dariusz.gluch@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  109. dr Joanna Górnikiewicz (joanna.gornikiewicz@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  110. dr Wiktoria Hojsak (wiktoria.hojsak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  111. dr Dominika Izdebska-Długosz (dominika.izdebska-dlugosz@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  112. dr Bart Jacobs (bart.jacobs@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  113. dr Dobromiła Jagiełła (dobromila.jagiella@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  114. dr Marcin Jakubczyk (marcin.jakubczyk@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  115. dr Joanna Janicka (joanna.janicka@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  116. dr Anna Jankowska (anna.m.jankowska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  117. dr Monika Jazowy-Jarmuł (monika.jazowy-jarmul@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  118. dr Tomasz Jelonek (tomasz.jelonek@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  119. dr Agnieszka Jurczyńska-Kłosok (agnieszka.jurczynska-klosok@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  120. dr Anna Kaganiec-Kamieńska (a.kaganiec-kamienska@uj.edu.pl) - Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  121. dr Mateusz Kłagisz (mateusz.klagisz@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  122. dr Magdalena Knapek (magdalena.knapek@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  123. dr Robert Kołodziej (robert.kolodziej@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  124. dr Agata Komorowska (agata.komorowska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  125. dr Joanna Konieczna-Serafin (joanna.konieczna@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  126. dr Joanna Korbut (joanna.korbut@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  127. dr Ewa Kowalska-Stasiak (ewa.kowalska-stasiak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  128. dr Izabela Kozera-Sławomirska (izabela.kozera@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  129. dr Izabela Kraśnicka-Wilk (izabela.krasnicka-wilk@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  130. dr Agnieszka Król-Markefka (agnieszka.krol-markefka@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  131. dr Tomasz Kurdyła (tomasz.kurdyla@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  132. dr Tomasz Kwoka (tomasz.kwoka@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  133. dr Justyna Leśniewska (justyna.lesniewska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  134. dr Katarzyna Liber-Kwiecińska (katarzyna.liber@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  135. dr Mariusz Marczak (mariusz.marczak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  136. dr Olga Mastela (olga.mastela@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  137. dr Rafał Młyński (rafal.mlynski@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  138. dr Julianna Nagy (julianna.nagy@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  139. dr Ignacy Nasalski (ignacy.nasalski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  140. dr Michał Németh (michal.nemeth@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  141. dr Donata Ochmann (donata.ochmann@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  142. dr Anna Oczko (anna.oczko@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  143. dr Jamila Oueslati - Wydział Filologiczny
  144. dr Piotr Owsiński (piotr.owsinski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  145. dr Krzysztof Ozga (krzysztof.ozga@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  146. dr Alicja Paleta (alicja.paleta@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  147. dr Luca Palmarini (luca.palmarini@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  148. dr Patrycja Pałka (p.palka@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  149. dr Agnieszka Pałka-Lasek (aga.lasek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  150. dr Marta Pawłowska (m.pawlowska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  151. dr Anna Piechnik (anna.piechnik@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  152. dr Dariusz Piwowarczyk (dariusz.piwowarczyk@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  153. dr Arkadiusz Płonka (arkadiusz.plonka@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  154. dr Adriana Prizel-Kania (adriana.prizel-kania@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  155. dr Sylwia Przęczek-Kisielak (sylwia.przeczek@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  156. dr Jakub Pstrąg (jakub.pstrag@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  157. dr Dorota Pudo (dorota.pudo@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  158. dr Agnieszka Rabiej (a.rabiej@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  159. dr Anna Radzik (anna.1.radzik@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  160. dr Mariya Redkva (mariya.redkva@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  161. dr Tomasz Rojek (tomasz.rojek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  162. dr Marta Ruda (marta.ruda@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  163. dr Janusz Ryba (janusz.ryba@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  164. dr Joanna Rybarczyk-Dyjewska (joanna.rybarczyk@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  165. dr Katarzyna Sarek (katarzyna.sarek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  166. dr Agata Skurzewska (agata.skurzewska@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  167. dr Katarzyna Sonnenberg-Musiał (katarzyna.sonnenberg@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  168. dr Caterina Squillace (caterina.squillace@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  169. dr Kamil Stachowski (kamil.stachowski@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  170. dr Jadwiga Stępnik-Szeptyńska (jadwiga.stepnik@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  171. dr Magdalena Szczyrbak (magdalena.szczyrbak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  172. dr Jerzy Świątek (jerzy.swiatek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  173. dr Anna Tereszkiewicz (anna.tereszkiewicz@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  174. dr Beata Terka (beata.kiwit@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  175. dr Mateusz Urban (mateusz.urban@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  176. dr Agnieszka Veres-Guśpiel (agnieszka.veres-guspiel@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  177. dr Marta Wicherek (marta.wicherek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  178. dr Justyna Winiarska (justyna.winiarska@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  179. dr Łukasz Wiraszka (lukasz.wiraszka@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  180. dr Paulina Wójcik-Topór (paula1.wojcik@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  181. dr Beata Ziajka (beata.ziajka@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  182. dr Barbara Żebrowska-Mazur (barbara.zebrowska@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  183. mgr Magdalena Bednarczyk-Gacek (m.bednarczyk.gacek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  184. mgr Pi-Chun Chou (pichun.chou@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  185. mgr Anna Dyda (anna.dyda@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  186. mgr Mariola Fiema (mariola.fiema@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  187. mgr Katarzyna Grych (katarzyna.grych@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  188. mgr Małgorzata Hac (malgorzata.hac@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  189. mgr Dariusz Hanusiak (dariusz.hanusiak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  190. mgr Gwangseok Kim (g.kim@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  191. mgr Ewa Kubusiak (ewa.kubusiak@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  192. mgr Tzu-Hsiao Liu (tzu-hsiao.liu@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  193. mgr Krzysztof Łoboda (krzysztof.loboda@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  194. mgr Agnieszka Seweryn (agnieszka.seweryn@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  195. mgr Marta Stasiak-Górna (marta.stasiak@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  196. mgr Joanna Szczepańska-Włoch (joanna.szczepanska-wloch@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  197. mgr Paulina Turbant (paulina.witek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  198. mgr Marzena Wawrzeń (marzenka.baran@uj.edu.pl) - Wydział Polonistyki
  199. mgr Sebastian Wielosz (sebastian.wielosz@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny