Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Członkowie Dyscypliny Językoznawstwo
(pracownicy UJ, którzy zadeklarowali przynależność do Dyscypliny)

  1. prof. dr hab. Jolanta Antas (jolanta.antas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  2. prof. dr hab. Zofia Berdychowska (zofia.berdychowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  3. prof. dr hab. Jerzy Brzozowski (jerzy.brzozowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  4. prof. dr hab. Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska (elzbieta.chrzanowska-kluczewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  5. prof. dr hab. Adam Fałowski (adam.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  6. prof. dr hab. Elżbieta Górska (el.gorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  7. prof. dr hab. Romuald Huszcza (r.huszcza@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  8. prof. dr hab. Józef Kąś (jozef.kas@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  9. prof. dr hab. Halina Kurek (halina.kurek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  10. prof. dr hab. Janina Labocha (janina.labocha@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  11. prof. dr hab. Elżbieta Mańczak-Wohlfeld (manczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  12. prof. dr hab. Jadwiga Miszalska (jadwiga.miszalska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  13. prof. dr hab. Renata Przybylska (renata.przybylska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  14. prof. dr hab. Ewa Siemieniec-Gołaś (ewa.siemieniec-golas@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  15. prof. dr hab. Roman Sosnowski (roman.sosnowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  16. prof. dr hab. Marek Stachowski (marek.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  17. prof. dr hab. Władysław Śliwiński (wladyslaw.sliwinski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  18. prof. dr hab. Piotr Tylus (piotr.tylus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  19. prof. dr hab. Jadwiga Waniakowa (jadwiga.waniak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  20. dr hab. Zbigniew Babik, prof. UJ (zbigniew.babik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  21. dr hab. Marzena Chrobak, prof. UJ (marzena.chrobak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  22. dr hab. Maciej Czerwiński, prof. UJ (maciej.czerwinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  23. dr hab. Helena Duć-Fajfer, prof. UJ (helena.duc-fajfer@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  24. dr hab. Andrzej Feret, prof. UJ (andrzej.s.feret@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  25. dr hab. Izabela Gatkowska, prof. UJ (izabela.gatkowska@uj.edu.pl) – Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
  26. dr hab. Agata Hołobut, prof. UJ (agata.holobut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  27. dr hab. Iwona Janowska, prof. UJ (iwona.janowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  28. dr hab. Monika Kusiak-Pisowacka, prof. UJ (monika.kusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  29. dr hab. Ewa Lipińska, prof. UJ (ewa.lipinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  30. dr hab. Waldemar Martyniuk, prof. UJ (waldemar.1.martyniuk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  31. dr hab. Władimir Miakiszew, prof. UJ (wladimir.miakiszew@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  32. dr hab. Iwona Milewska, prof. UJ (iwona.milewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  33. dr hab. Mirosława Mycawka, prof. UJ (miroslawa.mycawka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  34. dr hab. Norbert Ostrowski, prof. UJ (norbert.ostrowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  35. dr hab. Kinga Paraskiewicz, prof. UJ (kinga.paraskiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  36. dr hab. Andrzej Pawelec, prof. UJ (andrzej.pawelec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  37. dr hab. Iwona Piechnik, prof. UJ (iwona.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  38. dr hab. Maria Piotrowska, prof. UJ (maria.piotrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  39. dr hab. Maciej Rak, prof. UJ (maciej.rak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  40. dr hab. Jan Rybicki, prof. UJ (jan.rybicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  41. dr hab. Mirosława Sagan-Bielawa, prof. UJ (m.sagan-bielawa@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  42. dr hab. Anna Seretny, prof. UJ (anna.barbara.seretny@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  43. dr hab. Kazimierz Sikora, prof. UJ (k.sikora@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  44. dr hab. Magdalena Sitarz, prof. UJ (magdalena.sitarz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  45. dr hab. Paweł Siwiec, prof. UJ (pawel.siwiec@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  46. dr hab. Ewa Stala, prof. UJ (ewa.stala@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  47. dr hab. Wiesław Stefańczyk, prof. UJ (wieslaw.stefanczyk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  48. dr hab. Magdalena Szczyrbak, prof. UJ (magdalena.szczyrbak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  49. dr hab. Grzegorz Szpila, prof. UJ (grzegorz.szpila@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  50. dr hab. Dorota Szumska, prof. UJ (dorota.szumska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  51. dr hab. Szilárd Tátrai, prof. UJ (szilard.tatrai@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  52. dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ (maciej.tomal@uj.edu.pl) – Wydział Historyczny
  53. dr hab. Przemysław Turek, prof. UJ (przemyslaw.turek@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  54. dr hab. Kinga Tutak, prof. UJ (kinga.tutak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  55. dr hab. Ewa Willim, prof. UJ (ewa.willim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  56. dr hab. Hubert Wolanin, prof. UJ (hubert.wolanin@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  57. dr hab. Ewa Zajdler, prof. UJ (ewa.zajdler@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  58. dr hab. Andrzej Zieliński, prof. UJ (andrzej.zielinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  59. dr hab. Jose Alonso de la Fuente (jose.delafuente@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  60. dr hab. Barbara Batko-Tokarz (barbara.batko-tokarz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  61. dr hab. Renata Bura (renata.bura@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  62. dr hab. Władysław Chłopicki (w.chlopicki@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  63. dr hab. Grzegorz Chromik (grzegorz.chromik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  64. dr hab. Ewa Data-Bukowska (ewa.data-bukowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  65. dr hab. Marta Dąbrowska (marta.b.dabrowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  66. dr hab. Robert Dębski (robert.debski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  67. dr hab. Magdalena Filar (magdalena.filar@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  68. dr hab. Tomasz Gacek (tomasz.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  69. dr hab. Aleksander Gomola (a.gomola@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  70. dr hab. Rafał Górski (rafal.gorski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  71. dr hab. Joanna Grzybek (joanna.1.grzybek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  72. dr hab. Piotr Horbatowski (piotr.horbatowski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  73. dr hab. Maria Jodłowiec (maria.jodlowiec@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  74. dr hab. Iwona Kowal (iwona.kowal@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  75. dr hab. Iwona Król (iwona.krol@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  76. dr hab. Agata Kwaśnicka-Janowicz (agata.kwasnicka-janowicz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  77. dr hab. Justyna Leśniewska (justyna.lesniewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  78. dr hab. Tomasz Majtczak (tomasz.majtczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  79. dr hab. Maria Malinowska (maria.malinowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  80. dr hab. Michał Németh (michal.nemeth@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  81. dr hab. Anna Piechnik (anna.piechnik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  82. dr hab. Marek Piela (marek.piela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  83. dr hab. Marzanna Pomorska (marzanna.pomorska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  84. dr hab. Joanna Porawska (joanna.porawska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  85. dr hab. Beata Raszewska-Żurek (beata.zurek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  86. dr hab. Michał Rusinek (michal.rusinek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  87. dr hab. Yousef Sh'hadeh (y.sh-hadeh@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  88. dr hab. Agnieszka Sieradzka-Mruk (agnieszka.sieradzka-mruk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  89. dr hab. Elżbieta Solak (elzbieta.solak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  90. dr hab. Anna Tereszkiewicz (anna.tereszkiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  91. dr hab. Bartosz Wojciechowski (bartosz.1.wojciechowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  92. dr hab. Aneta Załazińska (aneta.zalazinska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  93. dr Małgorzata Banach (malgorzata.banach@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  94. dr Magdalena Bartkowiak-Lerch (magdalena.bartkowiak-lerch@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  95. dr Dominika Bucko (dominika.bucko@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  96. dr Anna Budziak (anna.budziak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  97. dr Dorota Cegiołka (dorota.cegiolka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  98. dr Anna Chudzik (a.chudzik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  99. dr Małgorzata Cierpisz (m.cierpisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  100. dr Françoise Collinet (francoise.collinet@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  101. dr Natalia Czopek (natalia.1.czopek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  102. dr Przemysław Dębowiak (przemyslaw.debowiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  103. dr Beata Drabik (beata.drabik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  104. dr Patrycja Duc-Harada (patrycja.duc@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  105. dr Gabriela Dudek-Waligóra (gabriela.dudek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  106. dr Magdalena Duś (magdalena.dus@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  107. dr Paweł Dybała (pawel.dybala@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  108. dr Anna Dyda (anna.dyda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  109. dr Przemysław Fałowski (przemyslaw.falowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  110. dr Agnieszka Gaweł (agnieszka.gawel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  111. dr Jordanka Georgiewa-Okoń (jordanka.georgiewa-okon@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  112. dr Joanna Górnikiewicz (joanna.gornikiewicz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  113. dr Wiktoria Hojsak (wiktoria.hojsak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  114. dr Dominika Izdebska-Długosz (dominika.izdebska-dlugosz@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  115. dr Bart Jacobs (bart.jacobs@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  116. dr Dobromiła Jagiełła (dobromila.jagiella@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  117. dr Marcin Jakubczyk (marcin.jakubczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  118. dr Joanna Janicka (joanna.janicka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  119. dr Anna Jankowska (anna.m.jankowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  120. dr Monika Jazowy-Jarmuł (monika.jazowy-jarmul@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  121. dr Tomasz Jelonek (tomasz.jelonek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  122. dr Zsuzsanna Johan (zsuzsanna.johan@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  123. dr Agnieszka Jurczyńska-Kłosok (agnieszka.jurczynska-klosok@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  124. dr Anna Kaganiec-Kamieńska (a.kaganiec-kamienska@uj.edu.pl) – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
  125. dr Mateusz Kłagisz (mateusz.klagisz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  126. dr Magdalena Knapek (magdalena.knapek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  127. dr Robert Kołodziej (robert.kolodziej@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  128. dr Agata Komorowska (agata.komorowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  129. dr Joanna Konieczna-Serafin (joanna.konieczna@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  130. dr Joanna Korbut (joanna.korbut@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  131. dr Ewa Kowalska-Stasiak (ewa.kowalska-stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  132. dr Izabela Kozera-Sławomirska (izabela.kozera@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  133. dr Izabela Kraśnicka (izabela.krasnicka-wilk@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  134. dr Agnieszka Król-Markefka (agnieszka.krol-markefka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  135. dr Tomasz Kurdyła (tomasz.kurdyla@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  136. dr Tomasz Kwoka (tomasz.kwoka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  137. dr Katarzyna Liber-Kwiecińska (katarzyna.liber@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  138. dr Mariusz Marczak (mariusz.marczak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  139. dr Olga Mastela (olga.mastela@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  140. dr Rafał Młyński (rafal.mlynski@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  141. dr Ignacy Nasalski (ignacy.nasalski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  142. dr Donata Ochmann (donata.ochmann@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  143. dr Anna Oczko (anna.oczko@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  144. dr Jamila Oueslati (jamila.oueslati@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  145. dr Piotr Owsiński (piotr.owsinski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  146. dr Krzysztof Ozga (krzysztof.ozga@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  147. dr Alicja Paleta (alicja.paleta@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  148. dr Luca Palmarini (luca.palmarini@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  149. dr Patrycja Pałka (p.palka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  150. dr Agnieszka Pałka-Lasek (aga.lasek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  151. dr Marta Pawłowska (m.pawlowska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  152. dr Dariusz Piwowarczyk (dariusz.piwowarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  153. dr Arkadiusz Płonka (arkadiusz.plonka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  154. dr Adriana Prizel-Kania (adriana.prizel-kania@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  155. dr Sylwia Przęczek-Kisielak (sylwia.przeczek@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  156. dr Jakub Pstrąg (jakub.pstrag@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  157. dr Dorota Pudo (dorota.pudo@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  158. dr Anna Radzik (anna.1.radzik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  159. dr Mariya Redkva (mariya.redkva@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  160. dr Tomasz Rojek (tomasz.rojek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  161. dr Marta Ruda (marta.ruda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  162. dr Janusz Ryba (janusz.ryba@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  163. dr Joanna Rybarczyk-Dyjewska (joanna.rybarczyk@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  164. dr Katarzyna Sarek (katarzyna.sarek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  165. dr Agata Skurzewska (agata.skurzewska@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  166. dr Daniel Słapek (daniel.slapek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  167. dr Katarzyna Sonnenberg-Musiał (katarzyna.sonnenberg@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  168. dr Caterina Squillace (caterina.squillace@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  169. dr Kamil Stachowski (kamil.stachowski@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  170. dr Jadwiga Stępnik-Szeptyńska (jadwiga.stepnik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  171. dr Jerzy Świątek (jerzy.swiatek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  172. dr Beata Terka (beata.kiwit@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  173. dr Przemysław Tomanek (przemyslaw.tomanek@uj.edu.pl) - Wydział Filologiczny
  174. dr Mateusz Urban (mateusz.urban@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  175. dr Agnieszka Veres-Guśpiel (agnieszka.veres-guspiel@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  176. dr Marta Wicherek (marta.wicherek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  177. dr Justyna Winiarska (justyna.winiarska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  178. dr Łukasz Wiraszka (lukasz.wiraszka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  179. dr Paulina Wójcik-Topór (paula1.wojcik@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  180. dr Monika Zabrocka-Śliwka (monika.zabrocka@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  181. dr Beata Ziajka (beata.ziajka@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  182. dr Barbara Żebrowska-Mazur (barbara.zebrowska@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  183. mgr Anita András (anita.andras@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  184. mgr Magdalena Bednarczyk-Gacek (m.bednarczyk.gacek@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  185. mgr Zuzanna Bodziony (zuzanna.bodziony@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  186. mgr Pi-Chun Chou (pichun.chou@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  187. mgr Mariola Fiema (mariola.fiema@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  188. mgr Katarzyna Grych (katarzyna.grych@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  189. mgr Małgorzata Hac (malgorzata.hac@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  190. mgr Dariusz Hanusiak (dariusz.hanusiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  191. mgr Murat Işık (murat.isik@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  192. mgr Gwangseok Kim (g.kim@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  193. mgr Ewa Kubusiak (ewa.kubusiak@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  194. mgr Krzysztof Łoboda (krzysztof.loboda@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  195. mgr Rafał Mazur (r.mazur@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  196. mgr Piotr Mirocha (piotr.mirocha@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  197. mgr Agnieszka Seweryn (agnieszka.seweryn@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  198. mgr Marta Stasiak-Górna (marta.stasiak@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny
  199. mgr Marzena Wawrzeń (marzenka.baran@uj.edu.pl) – Wydział Polonistyki
  200. mgr Sebastian Wielosz (sebastian.wielosz@uj.edu.pl) – Wydział Filologiczny