czerwiec 2020

Data: 15.06.2020
Wybory członków specjalistów Komitetu Językoznawstwa PAN

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 15 czerwca 2020 r. na zdalnym posiedzeniu Komitetu Językoznawstwa PAN dokonano wyboru członków specjalistów do Komitetu Językoznawstwa PAN.

Z Dyscypliny Językoznawstwo na UJ zostali wybrani: prof. dr hab. Zofia Berdychowska z Instytutu Filologii Germańskiej (Wydział Filologiczny) oraz dr hab. Maciej Rak, prof. UJ z Wydziału Polonistyki. Serdecznie gratulujemy!

prof. dr hab. Halina Kurek

prof. dr hab. Jadwiga Waniakowa

Pliki do pobrania
Protokół komisji skrutacyjnej głosowania na posiedzeniu Komitetu Językoznawstwa PAN odbytego w dniu 15 czerwca 2020 r. w sprawie wyboru członków specjalistów do składu Komitetu Językoznawstwa PAN w kadencji 2020-2023